KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 10019056
nr 1001 9056
Gouache
Elmyr DE HORY, efter Modigliani, Portrait de Jeanne Bélanger, signerad a tergo 1962, pannå 72x43
Kondition: pannåskador
måndag 14 december 2015
kl 20:50:13
- Klassiska
14 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Gouache